Hakkımızda

Firinmakineleri.com ürün sağlayıcı olarak firmalarımız ES-MAK Fırın Makinaları ve TUĞKAN Hamur İşleme Makinaları çalışma ortaklığı kurarak, deneyim ve bilgilerimizi birleştirerek her zaman kaliteli, güncel, avrupa standartlarında , yenilikçi ürün ve ekipmanları tüm unlu mamül üreticileri olan ekmek fırınlarına, pizza üreticileri, pastaneler ve diğer hamur işleyen tüm sektörler hizmet etmekteyiz.

Firmalarımız hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

ES-MAK Fırın Makinaları
ES-MAK olarak 1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makinaları imalatında 30 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 100’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hipermarketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Esmak katlı ve döner arabalı ekmek fırınları sektördeki kalitesini kanıtlayan bir firma olarak , üretiminin 70 % sini yurtdışına satmaktadır.

Tuğkan Hamur İşleme Makineleri
1995 yılından günümüze kadar geçen sürede avrupa standartlarında hamur işleme makineleri ve üretim sistemleri konusunda sektörün öncü firmalarından bilgi ve deneyim kazanmış bulunmaktayız. Özellikle Avrupa kıtasına yapılan ihracatımız ile avrupa kalitesinde üretilen ürünlerimizin bir çok Avrupalı fırın ve pastanelerce kullanılmasından kıvanç ve gurur duymaktayız. Almanya’daki çalışma ortaklarımız ile unlu mamül üreticilerine yenilikçi üretim teknolojilerini ve sektördeki tüm güncellemeleri paylaşmayı görev edinmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize uygun ürün ve çözümler sunmak için bizleri arayabilirsiniz.

TUĞKAN HAMUR İŞLEME MAKİNALARI
Kışla Cd. N: 38 A Blok D 302  Topçular Eyüp - Istanbul TURKEY
Tel : +90 212 544 00 16 WhatsApp : +90 532 411 36 12

 

 

 

Tugkan Hamur İşleme Makinaları © 2021
Altyapı: OpenCart-TR